Orto Smile
Ortodoncja estetyczna

Ortodoncja estetyczna. Powiązanie stomatologii i ortodoncji z medycyną estetyczną

Żyjemy w czasach szeroko rozpowszechnionej działalności z zakresu medycyny estetycznej. Warto widzieć te działania w szerszej perspektywie.

Człowiek stanowi całość - wszystko ze wszystkim w ciele człowieka jest ściśle ze sobą powiązane. Mięśnie mimiczne, cały układ kostny bezustannie ze sobą współpracują, dlatego warto widzieć te działania w szerszej perspektywie.

 

W Orto Smile patrzymy szeroko i współpracujemy zespołowo, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapobiec niekorzystnemu procesowi, a nawet go odwrócić, spowolnić oraz przywrócić prawidłowość. Starzenie się jest nieuchronne, ale udowodniono, że im wcześniej zaczniemy się troszczyć o swoje zdrowie, tym wolniej ciało i jego struktury poddają się temu procesowi.  Nigdy nie jest za późno, by wprowadzić nowe lepsze nawyki dbałości o siebie by mieć wpływ na spowolnienie procesu starzenia, a swoje życie uczynić LEPSZYM.

Stomatologia i medycyna estetyczna w służbie pięknego uśmiechu

Najtrwalszy botoks to prawidłowy, harmonijny zgryz. Skorygowany zgryz stanowi najlepszą podporę dla tkanek miękkich twarzy, które z czasem wiotczeją i zaczynają się poddawać procesowi grawitacji. Po przeprowadzonym leczeniu zmarszczki i bruzdy mogą stać się płytsze i mniej widoczne. Odciążenie stawu skroniowo-żuchwowego i rozluźnienie napięcia mięśni twarzy przynosi nie tylko ulgę w bólu, ale także sprawia, że ostre dotychczas rysy łagodnieją, a twarz zyskuje pogodny wyraz. Naszą ideą w Orto Smile jest łączenie wielu aspektów dotyczących zdrowia, jak i estetyki.  Dokładamy wszelkich starań, aby nadać temu znaczenie w planowym działaniu, gdyż wszystko w organizmie człowieka współpracuje ze sobą. Nie jest dobrą praktyką wykonywanie zabiegu z zakresu medycyny estetycznej na zasadzie medycyny ratunkowej. Istotą sprawy jest zadbanie o to, co mamy wewnątrz. Dokonać uporządkowania, wyleczyć, zrekonstruować wszystko, co zostało utracone, zniszczone. Stworzyć najlepsze z możliwych warunki okluzyjne (zwarciowe).

Porównać można to do budowy domu na trwałych fundamentach, z przemyślanym planem architektonicznym, z najlepszych materiałów. Dopiero po takim działaniu można myśleć o upiększaniu, tak jak na końcu dobrej budowy myślimy o elewacji i jej dekorowaniu. Można to robić jednoczasowo.

Ortodoncja estetyczna w Orto Smile

Każdy etap począwszy od higienizacji, stomatologii zachowawczej, wybielania zębów, poprzez leczenia ortodontyczne, chirurgiczne i protetyczne aż po medycynę estetyczną może być przez nasz zespół dokładnie przedstawiony w planie leczenia stworzonym indywidualnie dla każdego pacjenta, po odbyciu wizyty zero wraz z konsultacją.

lek. stom. Wanda Szurmiak-Versace
Specjalista ortodonta 
Specjalista stomatologii zachowawczej
Lekarz medycyny estetycznej

Szukasz dentysty w Rabce-Zdroju? Zapraszamy do nas!

Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Rabce-Zdroju, gdzie oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną dla pacjentów w każdym wieku. Nasze usługi obejmują stomatologię zachowawczą, implanty zębów, endodoncję mikroskopową, ortodoncję dziecięcą i dla dorosłych, stomatologię dziecięcą, stomatologię estetyczną, protezy zębów, chirurgię stomatologiczną, periodontologię, higienizację i profilaktykę, diagnostykę radiologiczną, medycynę estetyczną, medycynę regeneracyjną, fizjoterapię stomatologiczną oraz laser stomatologiczny Primo. Skupiamy się na zapewnieniu najwyższej jakości leczenia i zadowoleniu naszych pacjentów

dentysta rabka, nowy targ i zakopane
Posiadamy wykwalifikowaną
kadrę specjalistów
Zapisz się na wizytę online w Orto Smile

Zapisz się na
wizytę online!

Zarejestruj się teraz