Poznaj Orto Smile

Dlaczego my?

Orto Smile to miejsce, gdzie od początku jego powstania priorytetem było to, by pacjenci mieli swoje zęby, by cieszyli się swoimi własnymi zębami do końca życia.

Przez lata kierując się tym wyzwaniem, wraz z tą ideą tworzył się nasz gabinet krok po kroku, zwiększając wiedzę, zapraszając do współpracy odpowiedzialnych i podobnie myślących ludzi, z którymi cel ten jest realizowany. Poszerzając przez lata bazę do diagnostyki, zdobywając wiedzę we wszystkich dziedzinach stomatologii i realizując ten zamiar doszliśmy do stworzenia autorskiego gabinetu Orto Smile. Łącząc zdobytą przez lata wiedzę i ogromne doświadczenie powstało miejsce, gdzie każdy pacjent, w każdym wieku i z każdym problemem stomatologicznym znajdzie  rozwiązanie swojego problemu.

Łączymy ze sobą wszystkie aspekty w stomatologii tworząc plan leczenia, który jest logiczny, spójny i daje pacjentowi możliwość uczestniczenia w podejmowaniu decyzji, co do jego realizacji.

Tworzenie planu leczenia wg protokołu stworzonego w naszym gabinecie daje pacjentowi, a także zespołowi poczucie bezpieczeństwa. Jest u nas stworzone stanowisko koordynatora medycznego, opiekuna pacjenta, gdzie wstępny wywiad i cała organizacja leczenia jak i kontakt z pacjentem jest właśnie na bazie tej funkcji, co bardzo ułatwia pracę i czyni ją przejrzystą.

Nasze leczenie jest interdyscyplinarne, w obecnych czasach to konieczność.  Zaczynamy od zewnątrz (patrzymy na twarz i jej proporcje, rysy twarzy, postawę ciała) i idziemy do wewnątrz (badamy jamę ustną, stan uzębienia i przyzębia, badamy stawy skroniowo-żuchwowe). Robimy wywiad lekarski, plan leczenia, wsłuchujemy się w problem z jakim zgłasza się pacjent. Staramy się patrzeć całościowo, holistycznie, gdyż wtedy przychodzą najlepsze rozwiązania. Staramy się widzieć na początku to co chcemy widzieć na końcu.

W Orto Smile został wdrożony protokół postępowania który umożliwia pacjentowi poznanie stanu swojego uzębienia w szerokim spektrum  zarówno jego stanu faktycznego jak i jego wyglądu estetyki.

Celem naszego gabinetu jest stworzenie optymalnych warunków zwarciowych ze szczególną dbałością o stawy skroniowo-żuchwowe, o przyzębie, jak i cały aparat mowy i żucia.

Pracując zespołowo mamy szanse przygotować plan leczenia z najwyższą starannością by Pacjent rozumiał na czym będzie polegało leczenie. Dysponujemy doskonałym sprzętem, by diagnostyka była jak najdokładniejsza. Celem współpracy naszego zespołu jest bycie kreatywnym, konstruktywnym, skutecznym, rzetelnym i miłym w odbiorze przez Pacjentów.

U małego pacjenta nasz zespół stawia na należyte monitorowanie wzrostu. U pacjentów dorosłych stawiamy na szeroko rozumianą rekonstrukcję, rehabilitację narządu żucia i doprowadzenia do pełnej harmonii zarówno funkcjonalnej i wyglądowej, jak i na to, aby  pacjent  z każdego przedziału wiekowego znalazł u nas rozwiązanie swojego problemu który często jest rozwiązaniem na  inne problemy zdrowotne, takie jak: szumy w uszach, bóle kręgosłupa, zawroty głowy, migreny.

Talenty wygrywają mecze, ale to praca zespołowa i inteligencja wygrywają mistrzostwa

Michael Jordan 

Poznaj nasz Zespół

specjalista stomatologii zachowawczej, specjalista ortodonta, lekarz medycyny estetycznej
Czytaj więcej
specjalista stomatologii wieku rozwojowego
Czytaj więcej
specjalista chirurgii szczękowo - twarzowej
Czytaj więcej
lekarz medycyny estetycznej, internista
Czytaj więcej
koordynator medyczny i opiekun pacjenta
Czytaj więcej
higienistka stomatologiczna
Czytaj więcej
higienistka stomatologiczna
Czytaj więcej
asystentka stomatologiczna
Czytaj więcej
rejestratorka medyczna
Czytaj więcej

Zobacz nasze
wyjątkowe
zmiany!