Orto Smile
Poznaj Orto Smile

 

Poznaj Orto Smile

 

Dlaczego my?

Orto Smile to miejsce, w którym od początku jego powstania priorytetem było to, by pacjenci mieli swoje zęby, by cieszyli się własnymi zębami do końca życia.

Ta idea przyświecała nam przez wszystkie lata, w których gabinet tworzył się krok po kroku, podejmując wyzwania, zwiększając wiedzę oraz zapraszając do współpracy odpowiedzialnych i podobnie myślących ludzi, dzięki którym realizacja naszych celów była możliwa. Dzięki poszerzanej przez lata bazie do diagnostyki, zdobywaniu wiedzy we wszystkich dziedzinach stomatologii oraz ogromnemu doświadczeniu stworzyliśmy autorski gabinet Orto Smile, gdzie każdy pacjent, w każdym wieku i z każdym problemem stomatologicznym znajdzie pomoc i profesjonalną opiekę.

Łączymy ze sobą wszystkie aspekty w stomatologii, tworząc plan leczenia, który jest logiczny, spójny i daje pacjentowi możliwość uczestniczenia w podejmowaniu decyzji, co do jego realizacji.

Tworzenie planu leczenia wg protokołu stworzonego w naszym gabinecie daje pacjentowi, a także zespołowi poczucie bezpieczeństwa.  Stworzyliśmy specjalnie dedykowane stanowisko koordynatora medycznego, czyli opiekuna pacjenta, który odpowiedzialny jest za wstępny wywiad, całą organizację leczenia, a także kontakt z pacjentem, co bardzo ułatwia pracę i czyni ją przejrzystą.

Nasze leczenie jest interdyscyplinarne, w obecnych czasach to konieczność.  Zaczynamy od zewnątrz (patrzymy na twarz i jej proporcje, rysy twarzy, postawę ciała) i idziemy do wewnątrz (badamy jamę ustną, stan uzębienia i przyzębia, badamy stawy skroniowo-żuchwowe). Robimy wywiad lekarski, plan leczenia, wsłuchujemy się w problem z jakim zgłasza się pacjent. Staramy się patrzeć całościowo, holistycznie, gdyż wtedy przychodzą najlepsze rozwiązania. Staramy się widzieć na początku to, co chcemy widzieć na końcu.

W Orto Smile został wdrożony protokół postępowania, który umożliwia pacjentowi poznanie stanu swojego uzębienia w szerokim spektrum - zarówno jego stanu faktycznego, jak i jego wyglądu estetyki.

Celem naszego gabinetu jest stworzenie optymalnych warunków zwarciowych ze szczególną dbałością o stawy skroniowo-żuchwowe, przyzębie, jak i cały aparat mowy i żucia.

Pracując zespołowo mamy szanse przygotować plan leczenia z najwyższą starannością, tak aby Pacjent rozumiał na czym będzie polegało leczenie. Dysponujemy doskonałym sprzętem, gwarantującym jak najdokładniejszą diagnostykę. Celem współpracy naszego zespołu jest bycie kreatywnym, konstruktywnym, skutecznym, rzetelnym i miłym w odbiorze przez Pacjentów.

U małego pacjenta nasz zespół stawia na należyte monitorowanie wzrostu. U pacjentów dorosłych stawiamy natomiast na szeroko rozumianą rekonstrukcję, rehabilitację narządu żucia i doprowadzenie do pełnej harmonii zarówno funkcjonalnej, jak i wyglądowej.  Dokładamy wszelkich starań, aby pacjent z każdego przedziału wiekowego znalazł u nas rozwiązanie swojego problemu, który często jest przy okazji rozwiązaniem innych dolegliwości zdrowotnych, takich jak: szumy w uszach, bóle kręgosłupa, zawroty głowy lub migreny.

Talenty wygrywają mecze, ale to praca zespołowa i inteligencja wygrywają mistrzostwa

Michael Jordan 

Opinie o naszym centrum stomatologii

Naszym priorytetem jest spełnienie oczekiwań oraz zadowolenie naszych Pacjentów.

Zadowoleni klienci to dla nas największa wartość, dlatego też tak istotne są dla nas Wasze sugestie i opinie. Każda z nich pomaga nam polepszyć jakość wykonywanych usług. Pozytywna ocena naszej pracy oraz rekomendacje cieszą nas najbardziej i są najlepszą nagrodą za wykonaną pracę.

Opinie Orto Smile

Poznaj nasz Zespół

Wanda Versace specjalista stomatologii zachowawczej, specjalista ortodonta, lekarz medycyny estetycznej
specjalista stomatologii zachowawczej, specjalista ortodonta
Czytaj więcej
Krzysztof Gąsiorowski specjalista chirurgii szczękowo - twarzowej
specjalista chirurgii szczękowo - twarzowej
Czytaj więcej
Natalia Giża lekarz dentysta
lekarz dentysta, w trakcie specjalizacji z ortodoncji
Czytaj więcej
Anna Blecharczyk koordynator medyczny i opiekun pacjenta
koordynator medyczny i opiekun pacjenta
Czytaj więcej
Izabela Mirek higienistka stomatologiczna
higienistka stomatologiczna
Czytaj więcej
Oliwia Stołowska higienistka, asystentka stomatologiczna
higienistka, asystentka stomatologiczna
Czytaj więcej
Joanna Piekarczyk rejestratorka medyczna
rejestratorka medyczna
Czytaj więcej

Zobacz nasze
wyjątkowe
zmiany!