Orto Smile
Opinie

Opinie

Naszym priorytetem jest spełnienie oczekiwań oraz zadowolenie naszych Pacjentów.

Zadowoleni klienci to dla nas największa wartość, dlatego też tak istotne są dla nas Wasze sugestie i opinie. Każda z nich pomaga nam polepszyć jakość wykonywanych usług. Pozytywna ocena naszej pracy oraz rekomendacje cieszą nas najbardziej i są najlepszą nagrodą za wykonaną pracę.

 

Miałem wiele obaw związanych z leczeniem kanałowym, ale byłem miło zaskoczony (jeśli można tak powiedzieć). Ząb został wyleczony w trakcie jednej wizyty, stomatolog był bardzo pomocny i wyrozumiały. Oczywiście zabieg nie należał do najprzyjemniejszych, ale opieka lekarza była bardzo profesjonalna.

Szymon

Jestem bardzo zadowolona z opieki ortodontycznej nad moją córką, ortodontka była bardzo miła, ze świetnym podejściem do dzieci. Moja córka ma 9 lat, dlatego doradzono nam aparat ruchomy. Córce bardzo podoba się aparat i kolor, który sobie wybrała, a mnie podoba się, że jej ząbki są pod profesjonalną opieką. Polecam!

Aneta

Ortodoncja super – wiedziałem co się dzieje na każdym kroku, lekarze kompetentni i sympatyczni. Założyliśmy aparat stały Mini master Gold, jestem bardzo zadowolony.

Michał

Przeszłam już cały proces leczenia ortodontycznego pod opieką Orto Smile i muszę szczerze polecić to miejsce. W moim przypadku był to aparat samoligaturujący i zdecydowanie była to najlepsza decyzja, nareszcie jestem zadowolona ze swojego uśmiechu.

Agata

Wybrałam się na wizytę adaptacyjną z moim synem i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Dentystka z niezwykłym podejściem do dzieci, mój syn bawił się świetnie, a przy okazji przeprowadzony został przegląd mleczaków i instrukcja mycia ząbków. Zapytałam go później czy będzie chciał znów pójść do dentysty i był jak najbardziej zachwycony tą propozycją :D

Monika

Jestem świeżo po wykonaniu zabiegu bondingu w celu zasłonięcia diastemy. Przeszkadzała mi ona od dawna, a teraz nie mogę się napatrzeć na swoje zęby! Serdecznie polecam, wszystko bardzo profesjonalnie przeprowadzone i przystępna cena.

Kamila

Miałam duży problem z przebarwieniami i licówki okazały się strzałem w dziesiątkę. Zęby mają teraz piękny kształt i kolor, a przede wszystkim zupełnie nie wyglądają sztucznie, czego na początku się obawiałam. Polecam

Agnieszka

Wyrywanie ósemek zostało wykonane profesjonalnie i bezboleśnie. Nie czułem w zasadzie nic dzięki znieczuleniu, cała procedura przebiegła bardzo szybko. Po wykonanym zabiegu zostałem poinstruowany, że mogę zawsze zadzwonić w razie gdyby coś się działo, co zdecydowanie mnie uspokoiło. Bardzo polecam

Konrad

Usuwanie kamienia przeprowadzone sprawnie i profesjonalnie. Tzw. „skaling”, dla mnie akurat dobrano metodę ręczną, ale istniała też opcja ultradźwiękowa. Widać, że indywidualne podejście do każdego pacjenta. Polecam

Kacper

Zapisałam się na zabieg kompleksowej higienizacji i czuję kolosalną różnicę. Na efekt końcowy składało się kilka etapów, moje zęby wydają się bielsze, kamień został usunięty, a ja dokładnie poinstruowana przez stomatologa o tym jak utrzymać zdrowe i dobrze wyglądające zęby. Czasem nie tylko dzieci potrzebują krótkiej instrukcji 😊

Daria

Serdecznie polecam Orto Smile do usuwania wszelkiego rodzaju przebarwień skórnych. Zarówno ja, jak i mój mąż poddaliśmy się zabiegowi laserowemu i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. Istotne dla mnie było to, że lekarka wyczerpująco odpowiadała na wszystkie moje pytania, widoczne i odczuwalne doświadczenie zawodowe.

Natalia i Tomek

Bardzo polecam Aquashine!!! Długo szukałam odpowiedniego dla mnie zabiegu, chciałam w małoinwazyjny sposób odmłodzić twarz i wygładzić zmarszczki. O Aquashine słyszałam już jakiś czas temu i po fakcie jestem absolutnie zachwycona efektami. Przede wszystkim mam to na czym mi najbardziej zależało – naturalnie wyglądający rezultat.

Barbara
Zapisz się na wizytę online w Orto Smile

Zapisz się na
wizytę online!

Zarejestruj się teraz