Orto Smile
Holistyczne spojrzenie na pacjenta

„Mon petit amour'' - Holistyczne spojrzenie na pacjenta

Stres wywrócił nasze życie do góry nogami, a nas lekarzy zmusił do nowego, holistycznego spojrzenia na pacjenta.

W końcu psyche i soma są ze sobą nierozerwalnie związane i wzajemnie na siebie oddziałują. Staliśmy się pokoleniem trzech krzeseł: biurowego, samochodowego, i fotela od telewizora. Mamy dietę pełną konserwantów, hormonów, wypełniaczy, które zmieniają naszą florę jelitową. Zamiast prostego, zdrowego jedzenia mamy do dyspozycji głównie żywienie hybrydowe i po nie najczęściej sięgamy, a nasza wątroba sztucznych dodatków nie przerobi, nerka nie przefiltruje. Obydwa te wspaniałe narządy oczyszczające nasze ciało nie rozłożą też do końca leków ani suplementów, których nadużywamy.

Na szczęście zaczęła się teraz, na dobre era leczenia przyczynowego chorób, a nie jak miało to miejsce dotąd — leczenia skutków, lub tylko łagodzenia objawów. Leczenie zmienia się już na najbardziej pierwotnym poziomie relacji lekarz-pacjent. Pomiędzy tymi dwiema osobami musi się znaleźć miejsce na EMPATIĘ. Bariery po obydwu stronach powinny zniknąć.

lek. stom. Wanda Szurmiak-Versace
Specjalista ortodonta 
Specjalista stomatologii zachowawczej
Lekarz medycyny estetycznej

Szukasz dentysty w Rabce-Zdroju? Zapraszamy do nas!

Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Rabce-Zdroju, gdzie oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną dla pacjentów w każdym wieku. Nasze usługi obejmują stomatologię zachowawczą, implanty zębów, endodoncję mikroskopową, ortodoncję dziecięcą i dla dorosłych, stomatologię dziecięcą, stomatologię estetyczną, protezy zębów, chirurgię stomatologiczną, periodontologię, higienizację i profilaktykę, diagnostykę radiologiczną, medycynę estetyczną, medycynę regeneracyjną, fizjoterapię stomatologiczną oraz laser stomatologiczny Primo. Skupiamy się na zapewnieniu najwyższej jakości leczenia i zadowoleniu naszych pacjentów

dentysta rabka, nowy targ i zakopane
Posiadamy wykwalifikowaną
kadrę specjalistów
Zapisz się na wizytę online w Orto Smile

Zapisz się na
wizytę online!

Zarejestruj się teraz